0
Rustig gelegen
Gemoedelijke sfeer
Gebouwd in Ibiza-stijl
Twee zwembaden met kinderbadje
Het kleinschalige Los Pinares de Benet ligt in een rustige omgeving op ongeveer 300 meter van het mooie strand van s’Argamassa. De appartementen zijn gebouwd in de stijl die voor Ibiza zo kenmerkend is. Ze bevinden zich namelijk in witte gebouwtjes, hebben een terras of balkon en plafonds met houten balken.

Appartementen Los Pinares de Benet is perfect voor iedereen die van een ontspannen vakantie houdt. Op het knusse terras hangt een gemoedelijke sfeer en je kunt hier heerlijk nippen van een drankje of lekker luieren in de zon. Wil je even afkoelen, dan kan dat in één van de twee zwembaden. Kleine kinderen kunnen lekker met water spetteren in de kinderbadjes.

Gezellig met z’n allen eten is natuurlijk erg belangrijk tijdens de vakantie en daarom kun je wekelijks genieten van een smakelijke barbecue, heerlijk! Ga je graag uit eten? In Santa Eulalia vind je genoeg leuke restaurantjes in de Calle San Vicente, hét restaurantstraatje van deze leuke badplaats.
Kamertypes

Faciliteiten

Algemeen

  • Officiële classificatie: 2 sleutels
  • totaal aantal kamers: 28
  • totaal aantal verdiepingen: 3
  • totaal aantal gebouwen: 3
  • klasse: comfort
  • receptie
  • lift
  • kluisje (op de kamer)

Handige informatie

Wat gasten vinden:
Omgeving
vanaf prijs p.p.
vanaf prijs p.p.

Ook interessant voor jou