0
Fijne zwembaden & apart kinderbadje
Grote, groene tuin
Leuke animatie & miniclub
Prachtige ligging met uitzicht
Verfrissende drankjes bij de poolbar
Parque Mar ligt op een prachtige locatie in Cala D’Or: vanuit de uitgestrekte, groene tuin met palm- en pijnbomen heb je een schitterend uitzicht over zee. Naar het strand, dat zich in een mooie baai bevindt, is het slechts een klein stukje wandelen.

De appartementen van Parque Mar bevinden zich in lage, witte gebouwtjes die typerend zijn voor Cala D’Or en omgeving. De meeste appartementen kijken uit op zee. Ze verschillen allemaal qua inrichting, omdat ze ieder een eigen beheerder hebben, die zelf het interieur en het onderhoud verzorgt. Voor een heerlijke, frisse duik zijn er twee mooie, grote zwembaden en een apart kinderbadje. Relaxen in het zonnetje kan op het terras. Elke dag wordt er, in de schaduw van de pijnbomen een ochtendgymnastiek- of Tai Chi les gegeven en voor kinderen is er leuke miniclub.

Lekker eten en drinken tijdens de vakantie is natuurlijk ook belangrijk. De poolbar zorgt voor smakelijke snacks, lichte maaltijden en koele drankjes. In het restaurant staat elke dag een uitgebreid buffet klaar en in de Copacabana Bar worden fleurige cocktails geserveerd. Na het diner is er live muziek of een Folklore show.
Kamertypes
Extra info kamertypesIeder appartement is anders en de oppervlakte van de appartementen kan ook verschillen.

Faciliteiten

Algemeen

  • Officiële classificatie: 2 sleutels
  • totaal aantal kamers: 150
  • totaal aantal verdiepingen: 2
  • totaal aantal gebouwen: 10
  • klasse: comfort
  • modern ingerichte accommodatie
  • receptie (van zondag 6 oktober 2024 t/m zondag 6 oktober 2024, geopend van dinsdag 1 april 2025 tot woensdag 30 april 2025 tussen 08:00 en 20:00 uur) (24 uur geopend)
  • geen lift aanwezig

Handige informatie

Wat gasten vinden:
Omgeving
vanaf prijs p.p.
vanaf prijs p.p.

Ook interessant voor jou